Epic Games tworzy nowe studio w Polsce

You are currently viewing Epic Games tworzy nowe studio w Polsce

Jak informuje nas Epic Games

Firma Epic z radością informuje o powiększeniu naszego zespołu i utworzeniu nowego studia gier z siedzibą w Polsce. To nowe studio skupi się na tworzeniu oryginalnych, samodzielnych gier, które będą przekraczać granice grafiki i tworzenia gier. Pracami kieruje mały, utalentowany zespół, który dołączył do Epic z Plastic, studia odpowiedzialnego za takie gry jak Bound, Datura i Linger In Shadows. Będą oni ściśle współpracować z zespołem wydawniczym Epic Games, który pomaga studiom przedstawiać ich kreatywne wizje graczom na całym świecie.

„Nasz zespół jest niesamowicie dumny, że może stać na czele rozwoju Epic w Polsce” – powiedział Michał Staniszewski, Dyrektor Studia w Epic Games. „Polska jest rozwijającym się ośrodkiem dla najlepszych talentów inżynierskich, których potrzebujemy, aby tworzyć niesamowite nowe doświadczenia w grach dla graczy na całym świecie”.

Jeżeli jesteście zainteresowani pracą, to nie pozostaje nic innego, jak tylko złożyć aplikację. Aktualnie dostępnych jest pięć pozycji, które możecie przejrzeć pod tym odnośnikiem. W każdym przypadku lokalizacja to Warszawa.

Epic Games to amerykańska firma zajmująca się interaktywną rozrywką i dostawca technologii silników 3D (Unreal Engine) z ponad 40 biurami na całym świecie. Epic obsługuje Fortnite, jedną z największych gier na świecie z ponad 350 mln kont.

Dodaj komentarz