Diablo IV – nowy sezon 1 wystartuje już 20.07.2023

  • Post category:Inne
  • Reading time:3 mins read
diablo4-season-1

Sezon 1 „Sezon Plugawców”

Spaczenie ogarnęło Sanktuarium w Sezonie Plugawców – 1 sezonie Diablo IV. W czwartek 20 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego udostępnione zostaną nowe postępy sezonowe, seria zadań, boss, podziemia, karnet bojowy i wiele więcej. Poniżej więcej informacji odnośnie nowego sezonu i postępów, które zostaną zachowane na naszym koncie.

Więcej o nowym sezonie można przeczytać na oficjalnym blogu firmy Blizzard: PLUGASTWO ROZPRZESTRZENIA SIĘ W ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE W 1 SEZONIE DIABLO IV

Co przyniesie nowy sezon 1?

Rozpoczęcie nowego sezonu oznacza dla nas przede wszystkim to, że postacie którymi graliśmy od zakupu gry do tej pory otrzymają status nierankingowych (w Diablo IV zwane przeniesionymi do „Sfery Wieczności”). To uniemożliwi im jednoczesną grę z postaciami stworzonymi w ramach rankingu nowego sezonu.

Dodatkowo gracze otrzymają nową serię zadań w ramach krążących wszędzie plugastw – o których mowa w nazwie sezonu. Ponad 30 nowych plugawych mocy możliwych do odblokowania po pokonaniu potężnych wrogów. Dostępna zostanie walka z nowym bossemVarshanem Pochłoniętym„, którego szukać będziemy mogli w Tunelach Plugawców. A przede wszystkim możliwość znalezienia nowych 6 unikatowych przedmiotów i 7 legendarnych aspektów.

Z innych nowości:

  • nowy tytuł mistrzowski
  • Zwój Amnezji, który umożliwia bezpłatne resetowanie drzewka umiejętności i poziomów mistrzowskich
  • nowy karnet bojowy, aby ulepszyć wszystkie swoje postacie sezonowe, zwiększając przyrost PD i inne
  • nowy możliwy do odblokowania tytuł „Nieodgadniony Potwór”.
  • nowe transmogryfikacje odzieży i broni
  • nagrody premium dla ulepszonych karnetów bojowych
  • nowy skórki dla wierzchowców

Co zostanie przeniesione z aktualnego postępu do nowego sezonu?

Twórcy Diablo IV ujawnili, że w nowym sezonie pozostaną z nami ukończone wątki kampanii, odwiedzone ołtarze Lilith, a także odkryta do tej pory mgła na mapie. 

Powinniśmy również być spokojni o rzeczy zakupione w sklepie – te przypisane do naszego konta, powinny być nadal dostępne w nowym sezonie.

W sieci możemy również znaleźć sporo dyskusji o tym jakie postępy zostaną zachowane, jednak pozostawmy to w sferze domysłów i poczekajmy na kolejną informację od Blizzarda już w ten wtorek (18.07.2023).

We wtorek 18 lipca opublikujemy kolejny artykuł, który rzuci jeszcze więcej światła na sezonowe nowości – w tym 6 nowych przedmiotów unikatowych i 7 legendarnych aspektów.

źródło: Plugastwo rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie w 1 sezonie Diablo IV — Diablo IV — Wiadomości Blizzarda

Informacje o aktualizacji gry Diablo IV

Szukacie najnowszych informacji o aktualizacji do Diablo IV? Tutaj znajdziecie pełne zestawienie wszystkich poprawek zaimplementowanych dla poszczególnych platform.

źródło: Informacje o aktualizacji gry Diablo IV

Dodaj komentarz