Ubisoft planuje wyłączyć funkcje online w wielu starszych tytułach

  • Post category:Inne
  • Reading time:2 mins read
You are currently viewing Ubisoft planuje wyłączyć funkcje online w wielu starszych tytułach

Ubisoft niestety potwierdził, że niebawem wycofa się z wielu swoich gier, w tym Anno 2070, Far Cry 3, Ghost Recon Future Soldier i Assassin’s Creed 2.

Jak twierdzi sam Ubisoft:

Zamykając usługi sieciowe dla niektórych starszych gier możemy skupić się na tym, by zapewnić jak najlepsze wrażenia graczom grającym w nowsze lub bardziej popularne tytuły.

Mając to na uwadze, w grach podanych powyżej zamknięto rozgrywkę wieloosobową w sieciwiadomości w grze oraz statystyki graczy. Należy pamiętać, że funkcje nie wymagające połączenia z siecią (offline) pozostają niezmienione i są nadal dostępne.

Units i wyzwania dla w/w tytułów również zostały zamknięte. Oznacza to, że w grach tych nie da się już zdobywać Units w zamian za kończenie wyzwań. Choć nadal możesz odblokowywać nagrody, nie będziesz mógł otrzymywać ich w grze.

Dodatkowo, zawartość do odblokowania (ULC), taka jak mapy czy skórki, została wyłączona, co oznacza, że nie można już jej odblokować.

Całą listę gier, które zostaną odcięte od rozrywki online można znaleźć na oficjalnej stronie Ubisoft: https://www.ubisoft.com/pl-pl/help/article/multiplayer-and-online-services-availability-in-ubisoft-games/000064576

Dodaj komentarz